צרו קשר

  ּ

  השתתפות עצמית

  המונח "השתתפות עצמית" מוכר מהסכמים ופוליסות ביטוח שונות. הכוונה היא על סכום כסף קבוע מראש שהמבוטח נדרש לשלם אשר יהיה מנוכה מסך הפיצויים במידה ותופעל פוליסת הביטוח (גם אם התביעה לא מתקבלת). אך איך זה קשור לנושא של השכרת רכב בחו"ל?

  השתתפות עצמיתהאם היא  יכולה להשפיע על כדאיות הפוליסה?

  השתתפות עצמית בהרבה מהמקרים יכולה להשפיע על הכדאיות של הפוליסה, פוליסת ביטוח היא תמיד הסכם שכדאי לקרוא בעיון רב, אך כשמדובר בפוליסה של השכרת רכב בחו"ל, יש לעיין בה אפילו עוד יותר לעומ, הסיבה היא שהתעריפים של השתתפות עצמית בפוליסות מהסוג הזה יכולים להיות גבוהים משמעותית ואף להשתנות מפוליסה לפוליסה. הביטוח כולל התייחסות לפגיעות שונות ברכב ואפילו התייחסות נפרדת לפגיעות במיקומים שונים ברכב. אך לצד זאת, סעיף ההשתתפות העצמית יכול להיות חלק ניכר בפוליסה ולפעמים אפילו לעלות על סכום הביטוח כולו, כשהוא מגיע לאלפי דולרים או יורו בחברות מסוימות. במקרים שונים הפוליסה לא  כדאית, גם אם היא לכאורה מקיפה ומכסה סוגים שונים ורבים של פגיעות ברכב. יש חברות שמציעות הפחתה של דמי ההשתתפות העצמית או החזר עבור התשלום הזה. אך גם את הסעיפים הללו יש לבדוק בדקדקנות.

   

  יש פתרון למצב הזה

  כדי ליהנות מהשכרת רכב בחו"ל ולשלם דמי השתתפות עצמית סבירים, התגבש מוצר חדש – ביטוח לביטוח ההשתתפות העצמית, המשמעות היא שעבור תמורת סכום כסף לא גבוה, ניתן לבטל את דמי ההשתתפות העצמית בעת הפעלת הפוליסה. זה הוא פתרון שמעניק להרבה נהגים שקט נפשי ומאפשר להם לנהוג במדינה זרה כאוות נפשם תוך ידיעה שגם אם יקרה מצב בו תופעל הפוליסה, דמי ההשתתפות העצמית לא יכבידו על ההוצאות הכבדות גם ככה. זיכרו כי לכל פוליסה של חברת ביטוח יש את התנאים והסייגים שלה ומומלץ לקרוא את תנאי הפוליסה מראש ולשאול לגבי סעיפים שאתם אינכם מבינים אותם.

   

  מעוניינים בין היתר להשכיר רכב ולהשוות מחירים? אנו בסוכנות רנטאפ נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם המלצות שונות לגבי השכרת רכבים בחו"ל, אנחנו כאן עבורכם לענות לכם על שאלות שונות ולהציע לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד

   

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ
   WhatsApp chat